DUZCE Token ile Bitexen Düzcespor kararlarına ortak ol, sesini duyur

Geri Alım ve Yakım Tablosu

Gol 181 DUZCE
İlk 4 20,000 DUZCE
Lig Şampiyonluğu 50,000 DUZCE
Özel Kupa Şampiyonluğu 25,000 DUZCE
Uygulama İçi Gelirler %20
NFT Gelirleri %5

Düzcespor Kulübüne ait Fan Token olan DUZCE Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Düzcespor Token (DUZCE); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir.

Düzcespor Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

Düzcespor Token (DUZCE) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir.

Taraftarlar; kulüp kararlarına katılma, transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma, takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler, imzalı kulüp ürünleri, maça ve kulübe özel aktiviteler, futbolcularla sahaya çıkma gibi aktivitelerle sınırlı olmamak üzere birçok aktiviteye katılabilecektir.

Düzcespor Token, ismini taraftar grubundan alan Düzcespor mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir. Uygulama üzerinde kullanıcılar DUZCE Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilecektir.

Seçenek 1
Toplam Arz: 800.000 DUZCE
IEO Fiyatı: 9.5 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 29/03/2022 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 30/03/2022 13:00
Min. Alım Limiti: 15 DUZCE
Maks. Alım Limiti: 25.000 DUZCE
Kilitli Kalma Süresi: YOK
Tükendi
Seçenek 2
Alternate Text Alternate Text Tükendi