Bitexen Club mobil uygulaması, kullanıcıların;
* Bitexen tarafından çıkarılmış olan taraftar ve sosyal tokenlerin alım-satımını ve ücretsiz transferini yaptıkları,
* Token satın alıp kilitleyerek hediye token kazandıkları,
* Sahip oldukları kilitsiz tokenleri kilitleyip ödül kazandıkları,
* Sahip oldukları kilitsiz tokenleri yakarak takımlarını veya sosyal topluluğu destekleyebildikleri,
* Anket, açık artırma, kampanya ve diğer etkinliklere katılarak, ödül, indirim ve eşsiz deneyimler kazanma fırsatı elde ettikleri mobil uygulamadır.

Bitexen Club mobil uygulamasını indirin;
* Daha önce hesap oluşturmadıysanız Kayıt Ol butonuna tıklayarak hesap oluşturun ve kullanıcı bilgilerinizle hesabınıza giriş yapın.
* Bitexen hesabınız varsa, Bitexen hesabınıza ait kullanıcı bilgilerinizle Bitexen Club'a giriş yapabilirsiniz.

Bitexen Club uygulamasında;
Alım yapmak için;
* Hesabım sayfasına giderek alım yapmak istediğiniz tokenin olduğu satırda Al butonuna tıkladıktan sonra;
* Harcanacak Miktar alanına harcayacağınız TL miktarını girebilir ve Alınacak Miktar alanından elde edeceğiniz token miktarını görüntüleyebilirsiniz.
* Al butonuna tıklayarak satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Satış yapmak için;
* Hesabım sayfasında işlem yapmak istediğiniz token satırında yer alan Sat butonuna tıkladıktan sonra;
* Harcanacak Miktar alanına satmak istediğiniz token miktarını girebilir, altta yer alan Alınacak Miktar alanından elde edeceğiniz TL miktarını görüntüleyebilirsiniz.
* Sat butonuna tıklayarak satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hediye Token kazanarak alım yapmak için;
* Bitexen Club uygulamasında;
* Ana sayfada seçtiğiniz tokenden ekranda gösterilen sabit tutarlarda alım seçeneklerinden alım yapabilir veya alacağınız miktarı kendiniz belirleyebilirsiniz.
* Farklı tokenlerden alım yapmak isterseniz yine ana sayfanın en üstünde yer alan listeden token seçebilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bitexen Club uygulamasında ana sayfada en üstte yer alan TRY Yatır butonuna tıklayarak Bitexen banka hesaplarını ve detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Kendinize ait vadesiz Türk Lirası hesabınızdan bu hesaplara para yatırabilirsiniz.

Bitexen Club hesabınıza giriş yaptıktan sonra;
* Açılan ekrandan işlem yapmak istediğiniz tokeni seçin.
* Token sayfasında yer alan miktarlarda seçim yaparak veya tutarı kendiniz belirleyerek alım yapabilirsiniz.
* Alım yaptığınız ve kazandığınız hediye tokenleriniz hesabınıza tanımlanacak, kilit süresi boyunca kilitli kalacaktır.
* Farklı tokenle işlem yapmak isterseniz tekrar ana sayfa menüsünde en üstte yer alan listeden seçim yapabilirsiniz.

Bitexen Club uygulaması üzerinden;
* “Kampanyalar” menüsünde yer alan kampanyalardan istediğinizi seçin.
* Açılan kampanyalar ekranında en alttaki Ödül Al butonuna tıklayın ve işlemi onaylayın.

Bitexen Club mobil uygulamasında açılacak ekranından Ödül Al butonuna tıklayın ve işlemi onaylayın. Kazandığınız ödül karşılığında, belirtilen tutarlarda tokenleriniz kilitlenmiş ve yakılmış olacak. Bitexen Club mobil uygulamasındaki Kampanyalar menüsünden anketlere ve görevlere katılarak ödüller kazanma fırsatı yakalayabilir, Açık Artırma menüsünden açık artırmalara katılarak desteklediğiniz takımla veya toplulukla eşsiz deneyimler yaşama imkanı elde edebilirsiniz.

Bitexen Club mobil uygulamasındaki Club menüsü üzerinden, hesabınızda bulunan kilitsiz tokenleri belirtilen miktarda kilitleyebilir ve ödül kazanabilirsiniz. Bu işlemin detaylarını “Nasıl Ödül Kazanabilirim” sorusundan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Bitexen Club uygulaması üzerinden kilitli token alımı yapabilir ve hediye token kazanabilirsiniz. Bu işlemin detaylarını “Nasıl Hediye Token Kazanabilirim?” sorusundan görüntüleyebilirsiniz.

Bitexen Club uygulaması Kampanyalar menüsündeki ödülleri kazanırken aynı zamanda karşılığında yakım gerçekleştirebilir veya yine aynı menüden sadece yakım yaparak takımınızı destekleyebilirsiniz.

Bitexen Club uygulamasında Hesabım sekmesinde toplam varlığınızı, token varlıklarınızı ve tokenlaerin yer aldığı satırda kilitli token miktar bilgisini görebilirsiniz. Token satırındaki Kilitli Bakiye ifadesinin yanında yer alan Bilgi işaretine tıkladığınızda, kilit açılma tarihini görüntüleyebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz kilitleme işlemi iptal edilemez. Tokenler kilitleme süresi boyunca hesabınızda kilitli kalır; ilgili süre içinde başka işlemlerde kullanılamaz veya satılamaz.

Bitexen ve Bitexen Club hesaplarınızdaki Türk Lirası ile taraftar ve sosyal token varlıklarınızı her iki uygulamadaki hesabınızda görebilirsiniz. Bitexen Club’dan yaptığınız token kilitleme ve alım detaylarınız Bitexen hesabınıza da yansıyacaktır.

Hayır. Bitexen Club uygulamasında alım-satım ve kullanıcılar arasında yapılan transfer işlemlerinden herhangi bir komisyon ya da işlem ücreti alınmamaktadır.

Uygulamada ana sayfada token kilitleyerek hediye token alım işlemlerinde, her token için minimum alım işlem limiti 50 TL, maksimum günlük toplam limit 50.000 TL’dir.
Hesabım menüsünden token alım-satım işlemlerinde uygulanan minimum ve maksimum limitlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://www.bitexen.com/help/limits
TL yatırma limiti ise minimium 1 TL, günlük maksimum 500.000 TL, aylık maksimum 2.500.000 TL’dir.
Limitler dahilinde, istediğiniz kadar token alım ve kilitleme işlemi yapabilirsiniz.

Taraftar Token ve Sosyal Token'lerin fiyatı, alım satım emirleri doğrultusunda oluşan arz-talep dengesine göre piyasa koşullarında belirlenmektedir. Uygulama üzerinden oluşturduğunuz alım ve satım talepleri piyasadaki anlık güncel fiyat üzerinden karşılanmaktadır.

Token kilitleme süresi tamamlandığı tarihten sonra, güncel piyasa fiyatı üzerinden satış işlemi yapabilirsiniz.

Hediye tokenler İzahnamede yer alan Dolaşım Planı’ndaki Pazarlama ve Teknoloji paylarından veya piyasadan alınarak karşılanmaktadır.

Hayır, kazandığınız ödülü bir başkası ile değiştiremezsiniz.

Kampanyaların içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Taraftar Token ve Sosyal Token’ler, sahiplerine takımları ve toplulukları ile işbirliği imkanı, çeşitli kampanyalar, indirimler ve eşsiz deneyimler kazanma fırsatı veren, blokzincir üzerinde üretilmiş dijital varlıktır.

Evet, katıldığınız ve kazanamadığını açık artırma için kullandığınız tokenlar, açık artırma sonlandığında hesabınıza iade edilmektedir.

Taraftar Token ve Sosyal Token, sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, alınan kararlarda da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar ve kullanıcılar, sadece token sahibi olmaktan öteye geçerek Taraftar Token ve Sosyal Token ekosistemine dahil olabilecektir. Taraftar Token’in avantajları, aşağıda yer alan liste ile sınırlı olmamak koşulu ile şu şekildedir:
* Kulüp kararlarına katılma (transferler, hazırlık kampı, maç müziği ve forma numarası seçmek)
* Maç ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma (maçın yıldızı, ilk 11 tercihi vb.)
* Takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler (Tanışma, yemek, fotoğraf çekimi vb.)
* İmzalı kulüp ürünleri (maç topu, forma, atkı, bayrak, poster vb.)
* Maça ve kulübe özel aktiviteler (VIP bilet, stat turu, deplasman seyahati)
* Futbolcularla sahaya çıkma (takımla antrenman, kaleciye penaltı atma, frikik yarışması)
* Otellerde erken rezervasyon öncesinde ilave indirimle ön satışa erişim hakkı, ayrıcalıklı indirimler ve ürün bazlı indirimlerden yararlanma imkanı
* Uçak bileti alımlarında hizmet bedeli indirimleri ve indirimli transfer hakları
* Konserlere özel etkinliklerde özel indirimler, katılım limitlerinde öncelik, ayrıcalıklı erişim hakkı ve benzeri fırsatlar

Evet, token izahnamelerinde detayları yer aldığı şekilde piyasadan geri alınarak yakılmaktadır.

Duyurulan ön satış dönemlerinde, ön satışı sadece Bitexen web sitesinden yapılan Taraftar Token ve Sosyal Token satın almak için;
1. Bitexen web sitesinde ana sayfada yer alan “Ön Satış” sekmesine tıklayın.
2. Açılan sayfada yer alan tokenlere özel bölümdeki “Detaya Git” butonuna, ardından açılan sayfadaki “Satın Al” butonuna tıklayın.
3. Satın alım talebi oluşturmak için; Bitexen üyesi değilseniz;
* Açılan Ön Satış Formu'nda istenen bilgileri girin.
* E-mailinizi ve telefon numaranızı doğrulayın.
Bitexen üyesi iseniz;
Ön Satış Formu’nda yer alan “Giriş Yap” menüsünden hesabınıza giriş yapın.
4. Katılmak istediğiniz token ön satış seçeneğindeki “Satın Al” butonuna tıklayın.
5. Gereken tutarı hesabınıza yatırmak için, banka seçin ve ekranda görülen IBAN numarasına para yatırma işlemini tamamlayın. Hesabınızda bakiyeniz varsa “Zaten Bakiyem Var” ifadesine tıklayarak bir sonraki sayfaya ilerleyin.
6. Satın almak istediğiniz miktarı girin ve en altta yer alan "Satın Al" butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın

Kendi talepleri ile, bir daha kullanmamak üzere kalıcı olarak hesabını kapatmak isteyen kullanıcılarımızım hesap seviyesi fark etmeksizin [email protected] adresine sistemdeki kayıtlı eposta adresleri üzerinden “***@***.com mail adresine kayıtlı hesabımın kapatılmasını talep ediyorum” yazılı e-posta göndermeleri gerekmektedir.
Müşteri Hizmetleri Birimi tarafından kullanıcılarımız ile iletişime geçilerek süreç yürütülecektir.
Detaylı bilgiye destek.bitexen.com/portal/tr/kb/articles/hesabimi-nasil-kapatabilirim bağlantısından ulaşabilirsiniz